header-top

Zariadenia natrvalo montované do vozidiel a prenosné zariadenia

icon_gps
Zariadenia sú účelové prístroje, ktoré umožňujú sledovanie vozidiel posielaním GPS súradnic pre službu FLEET. Zariadenia môžu byť natrvalo montované do vozidla alebo ľahko prenosné (zdielané) medzi vozidlami.

V ponuke máme rôzne typy osvedčených zariadení, s dostatočnou presnosťou a spolahlivosťou, ktoré spľňajú požiadavky aj najnáročnejších partnerov. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom montovaných a prenosných zariadení prosíme neváhajte nás okamžite kontaktovať.

Aplikácia pre mobilné telefóny - simulátor zariadenia

Mobilná aplikácia prostredníctvom mobilného telefónu s podporou GPS lokalizačného systému a GPRS dátového prenosu po stiahnutí a inštalácii na Váš mobilný telefón (smartfón) umožní využívať sledovanie pohybu na stránke FLEET bez nutnosti nakúpenia zariadena.

Postup inštalácie aplikácie je nasledovný:

  • 1. Stiahnite si aplikáciu podľa typu Vášho mobilného telefónu tu.

  • 2. Na paneli "Informácie" kliknite na číslo "Vaše ID aplikácie" a následne sa Vám zobrazí dialóg. Doplňte prosím údaje a odošlite nám Vašu žiadosť o registráciu e-mailom.

  • 3. Po obdržaní spätného e-mailu o potvrdení registrácie zaregistrujte Váš prístup na stránku FLEET podľa pokynov uvedených v tomto e-maile.

  • 4. Po úspešnej registrácii môžete aktivovať monitorovanie kliknutím na tlačítko "Aktivovať sledovanie" na "Hlavnom paneli" aplikácie.


Stiahnite si aplikáciu podľa typu Vášho mobilného telefónu:Pokiaľ máte záujem o aplikácie pre iné platformy (napr. iOS, WinMobile, WebOS) prosíme kontaktujte nás, poskytneme Vám ju podľa Vášho konkrétneho záujmu.


Dôležité upozornenie:

Presnosť a spolahlivosť sledovania pomocou mobilnej aplikácie závisí od technických možnostiach Vášho mobilného telefónu a nie sú závadou služby FLEET.